Seznam spouští Médium

Seznam spustil novou obsahovou službu, obdobu Medium.com, pod názvem Seznam Médium. Každý uživatel má možnost „blogovat“ díky jednoduchému redakčnímu systému a v případě, že je úspěšný, může se dostat se svým obsahem na Seznam Homepage (news feed) nebo získat podíl na zisku z reklamy.

Jedná se o první spuštěnou novinku ohlášenou na Seznam Fóru (říjen 2022) a ještě další by měli následovat – např. Seznam marketplace nebo Seznam IPTV, ale až v roce 2023.

Možnost získat podíl na zisku

Na Seznam Médium má autor možnost získat podíl na zisku z reklamu (monetizovat svůj obsah), pokud získá souhrnně alespoň přes 100 tisíc zobrazení. Příjem/podíl se poté liší, podle toho, odkud uživatelé na autorovi články přišli. Jednoduše řečeno získá autor vice, pokud uživatele přivedete sám než když přijde návštěvnost přes služby Seznamu.cz.

Pravidla

Na Seznam Médium, se díky pravidlům, nedostanete s komerčním obsahem nebo ani s komerčními odkazy (pokud jste přemýšleli například nad zpětným odkazem – linkbuilding). Příspěvky by měly být také originální a nepřevzaté, ale mohou již existovat (být publikovány) někde jinde.

První článek

První článek se na Seznam Médium objevil od jeho majitele – od Iva Lukačoviče na téma kryptoměn.

Novou službu naleznete na https://medium.seznam.cz/

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *